Już w piątek startuje wspólna trasa koncertowa BOKKA i Tides from Nebula!

Zespoły BOKKA i Tides from Nebula szykują się do niezwykłego muzycznego spotkania na scenie. Wspólna trasa rozpoczyna się już 10 listopada we Wrocławiu i obejmie wiele miast w Polsce. To wyjątkowa okazja dla fanów obu zespołów, by doświadczyć połącznia ich muzycznych światów. Dodatkowo, muzycy obu grup uczczą tę wyjątkową trasę premierową muzyką: Tides from Nebula wydało nowy singiel „The Haunting”, a BOKKA album “BOKKA HITS 10” z okazji swoich 10 lat istnienia.

Tides From Nebula to znany zespół, który od ponad 15 lat kreuje muzykę instrumentalną, łączącą elementy rocka, progresywnego rocka i post-rocka. Formacja powstała w 2008 roku w Warszawie i przez lata zdobyła liczne uznanie wśród miłośników dźwiękowych pejzaży i emocjonalnych podróży. Chociaż w składzie zespołu doszło do zmian, a obecnie działa jako trio, to wciąż zachowuje swoje unikalne brzmienie. Nowy singiel “The Haunting” kontynuuje charakterystyczny styl Tides From Nebula, który przyciąga słuchaczy i wprowadza ich w hipnotyczny nastrój. Utwór jest doskonałym przykładem muzycznego rzemiosła zespołu i jego zdolności do tworzenia dźwiękowych opowieści.

W tym roku BOKKA postanowiła uczcić swoje 10 urodziny tworząc specjalne wydawnictwo z udziałem 10 gości. Zespół postawił na autorską selekcję zapraszając artystów, których talent robi na nich ogromne wrażenie.

BOKKA zaskakuje swoim nieszablonowym podejściem do wizerunku, żywiołowymi koncertami, woltami stylistycznymi – od nostalgicznego debiutu zauważonego przez Pitchfork, poprzez energetyczny album “Don’t Kiss And Tell”, kosmiczny “Life On Planet B”, na apokaliptycznym “Blood Moon” kończąc. Zespół ma na koncie również 3 nominacje do Fryderyków, a jego twórczość polecało wiele zagranicznych mediów.

Trasa koncertowa “BOKKA HITS 10” to okazja dla fanów zespołu, by świętować razem z nimi 10-lecie i doświadczyć ich energetycznych występów na żywo. BOKKA znana jest z niezapomnianych koncertów, które łączą muzykę i wizualizacje, tworząc niepowtarzalne widowisko.

Daty koncertów:

10.11 Wrocław, Zaklęte Rewiry
12.11 Gdynia, Klub Muzyczny Ucho
16.11 Katowice, P23 Katowice
23.11 Łódź, Klub Wytwórnia
24.11 Szczecin, GOKIS Przecław
25.11 Poznań, CK Zamek
07.12 Lublin, Fabryka Kultury Zgrzyt
08.12 Warszawa, Progresja (XX-lecie klubu)
09.12 Białystok, Zmiana Klimatu

Bilety dostępne na: https://www.eventim.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!