LENNY KRAVITZ OGŁASZA TRASĘ KONCERTOWĄ “BLUE ELECTRIC LIGHT TOUR”

5 grudnia 2023, Lenny Kravitz ogłasza zbliżającą się trasę – BLUE ELECTRIC LIGHT TOUR 2024, która dotrze do dwóch polskich aren – TAURON Areny Kraków 21 lipca 2024 oraz Atlas Areny w Łodzi 23 lipca 2024 roku.

DWA KONCERTY W POLSCE W 2024 ROKU
KRAVITZ ZAPOWIEDZIAŁ WYDANIE NOWEGO ALBUMU I PIERWSZEJ W HISTORII PODWÓJNEJ PŁYTY LP

BLUE ELECTRIC LIGHT
PREMIERA 15 MARCA 2024 ROKU
NOWY SINGIEL “TK421” JEST JUŻ DOSTĘPNY

21 lipca 2024 – TAURON Arena Kraków
23 lipca 2024 – Atlas Arena, Łódź

Ponadczasowy. Wybuchowy. Romantyczny. Inspirujący. Jak inaczej scharakteryzować “Blue Electric Light”, czyli 12. studyjny album Lenny’ego Kravitza? Kravitz napisał i nagrał płytę w prywatnym studiu na Bahamach, gdzie po raz kolejny udowodnił swoje doskonałe umiejętności tworzenia głębokiego, soulowego rock’n’rolla. Jako nieustanna siła twórcza – muzyk, pisarz, producent, aktor, autor, projektant – nadal pozostaje światową, niezwykle kreatywną postacią w muzyce, sztuce i kulturze.

“Blue Electric Light” to utwory pełne pasji, muzyka i styl artysty wciąż inspirują miliony ludzi na całym świecie. Album jest dowodem talentu Kravitza jako tekściarza, producenta i multiinstrumentalisty, który sam opracował i zagrał na większości instrumentów wraz z wieloletnim gitarzystą – Craigiem Rossem. Ostatecznie stworzył 12 utworów, które odzwierciedlają jego dziedzictwo jako wybijającego się odkrywcy nowego gatunku muzycznego, równocześnie mocno zakorzenionego w energii XXI wieku, a nawet wybiegającego mocno w przyszłość.

Doświadcz twórczości Lenny’ego Kravitza na trasie koncertowej w 2024 roku!

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek, 7 grudnia o godzinie 10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 7 grudnia o godz. 11:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 8 grudnia o godz. 10:00 na LiveNation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!