Natalia Niemen i Krzysztof Zalewski w specjalnej wersji „Począwszy od Kaina”!

W dniu urodzin Mistrza Czesława Niemena, premierę mieć będzie specjalna wersja utworu „Począwszy od Kaina” w wykonaniu córki wybitnego Artysty, Natalii Niemen oraz Krzysztofa Zalewskiego. Pierwotnie utwór ukazał się na płycie Natalii „Niemen mniej znany”, teraz wokalistka postanowiła pokazać światu jego nową, całkiem odmienioną wersję.

Geneza współpracy między Natalią Niemen a Krzysztofem Zalewskim sięga dobrych kilku lat wstecz. Jakieś 8 lat temu, gdy nagrywałam płytę „Niemen mniej znany”, szukałam wokalisty, który miałby w sobie charyzmę, muzykalność i wielki głos. Krzysiu nie był wówczas aż tak popularny, był tuż przed wydaniem płyty „Złoto”. Krzysztof jest po za tym nie tylko wokalistą, ale przede wszystkim multiartystą. Do Krzyśka dzwonisz, on odbiera. A jak nie może aktualnie, to oddzwania. Komunikuje się z nim klarownie i konkretnie. Współpraca układała się wspaniale. Takiego pana do duetu potrzebowałam (śmiech) – opowiada o tej współpraca sama Natalia. Nowa wersja „Począwszy od Kaina” zyskała cudowny sznyt dzięki obecności sekcji dętej. Autor aranżacji partii brassów, Mateusz Szmigel popisał się swoim niezwykłym talentem okraszając genialny numer taty dźwiękami dęciaków, co dodało (i tak już dynamicznemu utworowi) blasku i mocy w stylu starej, dobrej muzyki rozrywkowej sprzed lat. Jak mówi  Natalia: Tata byłby taką wersją zachwycony!

Tę wersję, nazwaną jako Special Radio BRASS Version, można już do woli słuchać na wszystkich platformach streamingowych.

https://www.instagram.com/natalianiemen/

https://www.facebook.com/NataliaNiemenOficjalnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!