Rock alternatywny śpiewany po brazylijsku? Obejrzyj teledysk do utworu „Invasor” zespołu Itacoruboys

„Invasor” to nowy teledysk brazylijskiego zespołu rockowego Itacoruboys, utwór z debiutanckiego albumu zespołu, który stał się wizytówką gatunku w swoim kraju pochodzenia. „Invasor” opowiada o końcu toksycznych i błędnych cyklów, które nie pasują już do naszego życia, tutaj reprezentowanych przez koniec romantycznego związku, odnajdując łatwe połączenie z uczuciami i doświadczeniami słuchaczy, co czyni go jednym z najpopularniejszych utworów zespołu w radiach i programach.

Obejrzyj teledysk do utworu „Invasor” poniżej:

„Invasor to piosenka, która narodziła się w moim pokoju, kiedy zespół zbierał się, aby stworzyć nowe kompozycje. Możliwość podpisania scenariusza do teledysku i zobaczenia, jak wszystkie te pomysły urzeczywistniają się dzisiaj, jest niezwykle satysfakcjonująca” – podkreślił gitarzysta Enzo Didomenico o premierę utworu.

„Invasor był jedną z pierwszych piosenek, w przypadku których zespół dużo eksperymentował z aranżacją. Zwykle ktoś przychodził z tekstami i akordami i dźwięk był już prawie gotowy. W „Invasor” testowaliśmy dużo harmonii wokalnej, potem przyszedł czas na efekty na gitarach i wiele szczegółów w produkcji. Wszyscy członkowie mają swoją dawkę światła reflektorów. Stanowi to kamień milowy, w którym zespół znalazł sposób na pracę z aranżacjami “, dodał perkusista Massimo Rosner.

„Invasor” to kompozycja Enzo Didomenico, Lucasa Basso i Massimo Coppoli Rosnera. Teledysk wyreżyserowała Marina Meireles, scenariusz Enzo Didomenico, zdjęcia: Kura Films, montaż: Daniel Oliveira, a grafiką wyreżyserowała Ana Lewis. W obsadzie teledysku znaleźli się Guilherme Eyng, Felipe Capistrano, Enzo Didomenico, Lucas Basso, Daniel Oliveira, Leo Oliveira, Massimo Rosner.

„Najlepszą częścią produkcji była dla mnie praca z przyjaciółmi. Dzięki temu cały proces stał się bardziej osobisty i bardzo pomógł w radzeniu sobie z pojawiającymi się wyzwaniami. Praca z tak niesamowitym i utalentowanym zespołem była dla mnie zaszczytem, a całe doświadczenie związane z nagrywaniem w moim domu i mieszkaniem z jednym z aktorów było świetną zabawą. Jestem bardzo wdzięczny, że miałem okazję zmontować i złożyć w całość wszystkie elementy, które dały życie temu klipowi, z którego jesteśmy bardzo dumni of” – skomentował gitarzysta Daniel Oliveira.

Założony w brazylijskim mieście Florianópolis-SC w 2020 roku skład Itacoruboys na potrzeby teledysku „Invasor” składa się z Lucasa Basso na wokalu, Enzo Didomenico na gitarze prowadzącej, Daniel Oliveira na gitarze rytmicznej, Leo Oliveira na kontrabasie i Massimo Rosner na baterii. Zespół prezentuje brzmienie wahające się od indie po jazz, od metalu po blues, szukając nawiązań nawet w Funk Carioca i klasycznym rocku.

Posłuchajcie debiutanckiej płyty zespołu poniżej:

Dowiedz się więcej o Itacoruboys, harmonogramie występów i wydań poprzez @itacoruboys na Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!