Santander Letnie Brzmienia 2024 z najlepszą polską muzyką w Twoim mieście. Sprawdź, gdzie gramy!

6 miast, 12 festiwalowych dni, ponad 100 koncertów i 100 godzin muzyki.

Santander Letnie Brzmienia powracają w 2024 roku, by rozświetlić letnie niebo muzyczną energią i niezapomnianymi wrażeniami. Popularna wakacyjna trasa koncertowa z topową polską muzyką już po raz piąty wyruszy latem w podróż po kraju. Festiwal odbędzie się w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie, Łodzi i Poznaniu. Zarezerwuj karnet w najniższej cenie na www.letniebrzmienia.pl!

Santander Letnie Brzmienia, po sukcesie festiwalowej formuły, kontynuuje weekendowe spotkania z najlepszą polską muzyką i obiecuje jeszcze więcej niezapomnianych chwil. Publiczność czeka prawdziwy koncertowy maraton i mnóstwo nowych atrakcji. Festiwalowe, pozytywne wibracje wspiera ponownie Santander Bank Polska, jako sponsor tytularny wydarzenia.

Dlaczego Santander Letnie Brzmienia? 

Na te koncerty przychodzą fani, którzy znają Twój materiał, śpiewają z Tobą piosenki pod sceną, bawią się razem z Tobą. I to ma najfajniejszy klimat, jeżeli chodzi o koncerty letnie

– mówił Mrozu po premierowej edycji Santander Letnie Brzmienia 2023.

Powodów jest jednak znacznie więcej. Wśród artystów i artystek występujących na letniobrzmieniowych scenach, znajdą się najlepsi polscy wykonawcy, przedstawiciele różnych gatunków muzycznych – od popu, rocka, po muzykę z ulubionych rozgłośni radiowych, którzy rozgrzeją atmosferę na scenach plenerowych w 6. miastach. W programie zarówno solowe koncerty największych polskich gwiazd, jak i premierowe projekty specjalne. Nie zabraknie też miejsca dla młodych i niezależnych twórców, którzy prezentują świeżą, muzyczną wizję. Przez całe lato będziemy mieli okazję cieszyć się energią i pasją ludzi, którzy kreują muzyczne trendy i inspirują kolejne pokolenia.

Przypomnijmy, że do tej pory na wydarzeniu wystąpiła plejada gwiazd, w tym m.in. sanah, Mrozu, Zalewski, Hania Rani, Nosowska, Natalia Kukulska, Vito Bambino, Ralph Kaminski, Kwiat Jabłoni, Brodka, Mikromusic, Błażej Król, Artur Rojek, Mery Spolsky, Natalia Przybysz, Margaret, Sobel, Karaś/Rogucki, Ania Dąbrowska, Kult, Kuba Badach, Daria Zawiałow, Igo i Kaśka Sochacka. Tegoroczny program, który poznamy w marcu, będzie równie przebojowy i porywający do tańca.

Cieszę się, że możemy być częścią festiwalu, któremu towarzyszy tyle pozytywnych emocji, w tak różnych grupach odbiorców. Widać to choćby patrząc na zeszłoroczną edycję, podczas której pod sceną spotykali się młodzi i starsi słuchacze, rodziny i przyjaciele, a wszyscy tak samo entuzjastycznie śpiewali Niemena razem z Krzyśkiem Zalewskim czy tańczyli przy festiwalowym singlu Babiego lata. Czuć było wielką radość. Nie możemy się już doczekać, aż przedstawimy wszystkim lineup tegorocznej edycji Santander Letnie Brzmienia 2024

– komentuje Monika Nowakowska, dyrektor Departamentu Public Relations Santander Bank Polska.

Zapraszamy na Santander Letnie Brzmienia 2024 do Krakowa, Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Katowic i Poznania na koncerty najlepszych polskich artystów i artystek, wzbogacone specjalnymi i interaktywnymi wydarzeniami dla publiczności. W tym roku również nie zabraknie strefy warsztatowej i chilloutowej, w której będziecie mieli okazję do twórczej zabawy.

HARMONOGRAM TRASY FESTIWALOWEJ SANTANDER LETNIE BRZMIENIA 2024

KRAKÓW / 5-6.07 / Parkowa
WROCŁAW / 12-13.07 / Pola Marsowe
KATOWICE / 26-27.07 / Strefa Kultury
WARSZAWA / 9-10.08 / Tor Służewiec
ŁÓDŹ / 16-17.08 / Miejski Zieleniec
POZNAŃ / 30-31.08 / Park Cytadela

KARNETY W MOŻLIWIE NAJNIŻSZEJ CENIE

EARLY BIRD TICKETS – dostępne od 05.03.2024 r. (g. 12.00) do 13.03.2024 r. (g. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów. Dzieci do 6. roku życia wchodzą bezpłatnie z pełnoletnim opiekunem.

Organizatorem festiwalu Santander Letnie Brzmienia 2024 jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem wydarzenia jest Eventim. Sponsor główny: Somersby. Sponsor tytularny: Santander Bank Polska.

Więcej informacji na stronie www.letniebrzmienia.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!