Koncert Adam Kalinowski w Gwarku 13/04/24

13 kwietnia w Klubie Gwarek gościć będzie Adama Kalinowskiego – finalista XI edycji „The Voice of Poland”

Adam Kalinowski „THE POLISH TOUR”
Zapraszamy Państwa na pierwszą trasę koncertową Adama Kalinowskiego „THE POLISH TOUR”, która startuje już wiosną 2024 r..
„THE POLISH TOUR” to koncerty w 6 miastach Polski w formule, którą artysta prezentuje po raz pierwszy. Adam Kalinowski zagra we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Tychach, Gdańsku i Warszawie. W trakcie trasy poza autorskim materiałem z albumów „Być może ostatnia płyta” oraz „Pokolenie Y” Adam Kalinowski zaprezentuje najbardziej docenione utwory z serii „Ale po angielsku”. Z pewnością nie zbraknie „Jolki” czy „Dni, których jeszcze nie znamy”.
Muzyk znany jest z występów w talent show, działalności solowej oraz śpiewania w zespole Black Jeans. Jego charakterystyczną, rockową barwę głosu doceniły miliony słuchaczy w XI edycji „The Voice of Poland”, gdzie Kalinowski zajął II miejsce. Ostatnio jego nagrania polskich hitów śpiewanych po angielsku zrobiły furorę w mediach społecznościowych. Filmy z serii „Ale po angielsku” obejrzało w przeciągu kilku miesięcy dziesiątki milionów ludzi na całym świecie doceniając pomysł, a przede wszystkim wokalne interpretacje Adama.
Bilet kolekcjonerski do nabycia również stacjonarnie:
👉 w Klubie Studio (Witolda Budryka 4), codziennie od 12:00 do 00:00,
👉 w Klubie Filutek (Rostafińskiego 10), codziennie od 12:00 do 01:00.
Organizatorem trasy jest agencja Carol Concept Art

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!