AGE CONNECT & DAGGA prezentuje singiel „The Moment”

Dynamiczny kolektyw AGE CONNECT & DAGGA łączy siły, aby wydać swój debiutancki singiel zatytułowany “The Moment”. Ten wyczekiwany utwór zapowiada nostalgiczne uczucie imprezowania !

AGE CONNECT & DAGGA, kolaboracja doświadczonych muzyków, debiutuje z utworem „THE MOMENT”. Czerpiąc inspirację ze złotej ery muzyki pop, ich muzyka jest połączeniem zaraźliwych beatów, groovy rytmów i melodii z wybitnym wokalem, który DAGGA wykonała w „The Moment”.

The Sound of “The Moment”: “The Moment” to fantastyczna współczesna piosenka pop, która zabierze Cię na każdy parkiet i imprezę! Piosenka urzeka  nowoczesnym, niepowtarzalnym brzmieniem muzyki pop – na każdej imprezie, w radiu i we wszystkich klubach. Dzięki funkowym liniom basowym, dynamicznym riffom gitarowym, nowoczesnym syntezatorom dynamicznym i urzekającym, wyjątkowym wyjątkowym wokalom DAGGA, AGE CONNECT & DAGGA to współczesny utwór muzyki pop, który może stać się tanecznym smasherem w 2024 roku. „The Moment” to utwór, który spotka się ze wszystkimi popularnymi stacjami radiowo-telewizyjnymi i DJ-ami lubiącymi współczesną muzykę pop z nawiedzającym wokalem atrakcyjnej DAGGA – potencjalnym letnim hitem 2024 roku

Jest to celebracja, w której życzenia i marzenia mogą się spełnić – w każdej sytuacji życiowej, nawet nieplanowanej – nigdy nie wolno tracić nadziei! Dlatego warto! “Chwila” daje wszystkim siłę do wiary w swoje życzenia i marzenia!

Połącz się z AGE CONNECT & DAGGA: Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydaniami, śledząc AGE CONNECT & DAGGA w mediach społecznościowych.

Facebook: AGE CONNECT, Dagga

TikTok: AGECONNECT, DAGGA

Instagram: wiek_connect_2023, Dagga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!