Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Deathstars / 14 IV / Warszawa

14 kwietnia/ 19:00 - 23:30

PLN80 – PLN90
?? KONCERT PRZEŁOŻONY ??
Jesienna trasa grupy została przesunięta ze względów bezpieczeństwa.
Deathstars zaprezentuje się w warszawskim klubie Hydrozagadka w terminie 14 kwietnia 2022 roku. Z przyczyn niezależnych od zespołu oraz organizatorów, występ we Wrocławiu, zaplanowany na 22 września 2021 roku, został odwołany.
Wszystkie bilety zakupione na koncert w Warszawie będą ważne w nowym terminie wydarzenia! W związku z powyższymi zmianami, umożliwiliśmy już dokonywanie zwrotów i wymian wszystkich wejściówek w miejscu ich zakupu.
ℹ WYMIANA:
? Bilety na odwołany koncert Misery Index można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.
W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia. W wiadomości zwrotnej zostanie wysłany regulamin do akceptacji oraz prośba o ostateczne potwierdzenie chęci wymiany na voucher. Po weryfikacji zamówienia przesłany zostanie voucher do wielokrotnego wykorzystania w systemie eBilet, aż do pełnego wykorzystania kwoty lub upływu daty jego ważności.
? Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie:
https://knockoutprod.net/pl/page/regulamin-voucherow
ℹ ZWROTY:
? Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.
? Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.
Na decyzję o zachowaniu, wymianie lub zwrocie biletów czekamy do 23 października 2021 roku (180 dni od daty przełożenia koncertu).
Bilety na koncert w Warszawie są nadal dostępne na:
? https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
? https://www.ebilet.pl
[PL] Uwaga! ⚠ Kupując bilet od osób umieszczających oferty na nieautoryzowanych stronach (Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX czy Facebook), ryzykujesz nabycie fałszywej wejściówki, która uniemożliwia wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, tj. sklep.knockoutprod.net oraz ebilet.pl!
[ENG] Attention! ⚠ Buying tickets through unauthroized platforms (Viagogo, Ticketswap, etc.) is a risk of buying false tickets which will not let You participate in our shows. The only authorised ticket stores are sklep.knockoutprod.net and ebilet.pl.
? DEATHSTARS (Szwecja) gothic metal, industrial metal:
W świecie gotyckiego i industrialnego metalu nazwa Deathstars jest darzona wielkim kultem. Powstały w 2000 roku w malutkim Strömstad, a od lat rezydujący w Sztokholmie zespół, ciężko pracował na uznanie i status, które osiągnął po blisko dekadzie ciężkiej pracy. Główne siły napędowe kapeli to gitarzysta i klawiszowiec Emil “Nightmare Industries” Nödtveidt (młodszy brat legendarnego Jona, lidera Dissection) oraz wokalista Andreas “Whiplasher Bernadotte” Bergh. Oprócz nich w składzie są jeszcze: Jonas “Skinny Disco” Kangur (basista i wokalista), powracający do grupy po latach gitarzysta rytmiczny Eric “Cat Casino” Bäckman oraz perkusista Marcus “Nitro” Johansson (dołączył w 2019 roku).
Nazwa Deathstars zaczęła szybko docierać do coraz większego grona odbiorców na świecie po albumie “Night Electric Night” z 2009 roku. Znalazł się on w pierwszej dziesiątce notowań w Szwecji i bardzo podobał się również w Niemczech, gdzie połączenie metalu i gotyku zawsze miało mnóstwo oddanych fanów. Jeszcze więcej dobrego uczyniło Szwedom supportowanie jednych ze swoich największych idoli, Rammstein. Mieli okazję podziwiać ten zestaw także polscy fani.
Zagrają:
DEATHSTARS (Szwecja) gothic metal, industrial metal
Kiedy: 14 kwietnia (czwartek) 2022
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, 11 Listopada 22
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Bilety dostępne na:
? https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
? https://www.ebilet.pl
Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net

https://www.facebook.com/productions.knock.out

https://www.instagram.com/knockoutprod

Szczegóły

Data:
14 kwietnia
Godzina:
19:00 - 23:30
Koszt:
PLN80 – PLN90
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/589678175213534/

Organizator

Knock Out Productions
Witryna internetowa:
http://www.knockoutprod.net

Miejsce wydarzenia

Hydrozagadka
11 Listopada 22
Warszawa, Mazowieckie 03-436
+ Google Map

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!