Znamy pierwsze szczegóły drugiej płyty zespołu Gorgonzolla

KONSUMPCJA – SZCZEGÓŁY ALBUMU

Od lewej: Piotr ‘Colin’ Koliński, Tomasz ‘Mrozu’ Mrozowicz, Kinga ‘Alga’ Adamczak, Bogumił ‘Boogie’ Panuciak, Michał ‘Ekspert’ Szatanowski, Dominik ‘Kudłaty’ Pajewski. W tym składzie został nagrany album ‘Konsumpcja’, którego premiera zaplanowana jest na październik 2019. KONCERT PREMIEROWY ODBĘDZIE SIĘ 19 PAŹDZIERNIKA W Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka (wydarzenie wkrótce).

Tracklista albumu:

1. Zagubieni
2. Czołgi
3. Konsumpcja
4. Paradoks snu
5. Popiół
6. Sztuczne Pokolenie
7. Uratuj mnie
8. Samotność w tłumie
9. W knajpie na dnie piekła
10. Ludzie idealni feat. ??????????
11. Bez zbędnych słów
12. Dziękujemy i przepraszamy

Okładkę zespół pokaże za jakiś czas, tak samo jak za jakiś czas ujawnią  gościa w utworze ‘Ludzie idealni’. ‘Konsumpcja’ to 12 utworów, z których kilka przewijało się już na koncertach. To inna Gorgonzolla, jednak nadal tak samo szczera i idąca swoją drogą, z kilkoma niespodziankami.

Brzmi ciekawie 🙂

Staraliśmy się oddać Wam najbardziej to, co siedziało w nas przez te klika lat. Zmiany w składzie, zmiany w życiu osobistym, poważne decyzje itd. To dojrzalsza płyta niż ‘Eksploatowani’, tak nam się wydaje. MUSIMY TEŻ PODKREŚLIĆ, ŻE REJESTRACJĄ ALBUMU, PONOWNIE ZAJĄŁ SIĘ ANDRZEJ SZUGIERO, który zrobił prawdziwe cuda. Bez tego człowieka nie byłoby to możliwe i z pewnością jeszcze nie raz to wspomnimy Przyzwyczajcie się.

Pierwszy singiel dostaniemy za trochę ponad miesiąc.

A tymczasem będziemy mogli ich zobaczyć  na Wiewiórstock 2019 – 2 sierpnia LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/578897649310323/

Tak dla Przypomnienia :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *