Maria Tyszkiewicz już 18 lipca wystąpi w Klubie Stodoła! Wstęp darmowy

18 lipca (sobota) w Klubie Stodoła wystąpi Maria Tyszkiewicz! ? Artystka zaprezentuje na naszej scenie materiał z debiutanckiej płyty “Ufam sobie”.  Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Maria Tyszkiewicz na co dzień związana jest z warszawskim Teatrem Studio Buffo. Przed sukcesem w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – gdzie została zwyciężczynią 6 edycji – pracowała na planie m.in. „Jaka to Melodia” czy „Przebojowa Noc”. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Potrafi śpiewać altem, sopranem i mezzosopranem. Jej repertuar jest różnorodny, a wokalistka idealnie odnajduje się w przeróżnych gatunkach muzycznych.

“W 2019 roku nawiązała współpracę z wytwórnią muzyczną FONOBO Label i rozpoczęła pracę nad solowym, zaskakującym materiałem. Jej debiutancki singiel nosi tytuł „Ufam sobie”. Przy tym utworze współpracowała z Wishlake’iem, znakomitym kompozytorem i producentem. Utwór powstał pod wpływem wielu inspiracji które towarzyszą Marii na co dzień, a o których jeszcze głośno nie mówiła.” – All About Music

ODKRYJ LETNIE OBLICZE STODOŁY – o projekcie:

Koncert Marii Tyszkiewicz to kolejne z serii wydarzeń, odbywających się w letniej odsłonie Klubu Stodoła, który od 12 czerwca pełni również funkcję pubu, czynnego od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 13:00.

► W Klubie przez całe lato odbywać się będą liczne darmowe koncerty oraz wydarzenia kulturalne. Dotychczas na naszej letniej scenie zaprezentowały się formacje RAT KRU oraz Bloo Crane.

► Do dyspozycji Gości Klub udostępnił aż trzy przestrzenie – kameralny Backstage Bar, tropikalne i imprezowe Patio oraz Strefę Akustik, w której nie brakuje elementów dobrze znanych z akustycznych koncertów formacji Kult.

► W Klubie dostępne są zarówno przestrzenie plenerowe, jak i zamknięte.

► Na wszystkich odwiedzających Stodołę czeka nowe letnie menu, pełne pysznych przekąsek oraz napojów.

► Klub Stodoła funkcjonuje w oparciu o bieżące normy prawne, dbając o odpowiednią przestrzeń między krzesłami, dezynfekcję stolików oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących.

 

Maria Tyszkiewicz w Klubie Stodoła:

► 18 lipca 2020 (sobota)

► ul. Batorego 10, Warszawa

► WSTĘP DARMOWY!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!