Sanah 4 lipca w Progresji

Hałsówka czyli Domówka z koncertami LIVE

Wyjątkowo otwieramy koncertowe lato trasą z gorącymi artystami tego sezonu.
Hałsówka to doskonała zabawa z gwiazdami na wyciągnięcie ręki, ale w bezpiecznej odległości. Trasa koncertowa po słynnych polskich klubach. W lipcu będziemy w każdy weekend w warszawskiej Progresji, wrocławskim A2 i krakowskim ZetPeTe.
Tym razem w ramach nowej definicji koncertowego życia z dostępem tylko dla wybrańców, bo gramy dla dopuszczalnej połowy publiczności.

Pierwszą gwiazda domówki w klubach będzie
SANAH
– najgorętszy debiut tego roku. Każdy chce skosztować jej przebojowego „Szampana” i „Melodii” na żywo!!
W kolejnym tygodniu klubową „demolkę” zapewnią Poparzeni Kawą 3.
Dołączycie do szaleństwa, bo nikt Was nie rozpozna Was na fotkach, bo będziecie w maseczkach! Ale nasza ochrona będzie miała Was na oku.

Kolejne gwiazdy HAŁSÓWKI ogłosimy wkrótce! Gramy bezpiecznie. Łączymy ludzi i muzyczne style i to jest mieszanka wybuchowa!

Poczujecie się jak u siebie w domu na imprezie, zaczynając spotkanie od kulturalnego i zaskakującego talk show z artystą prowadzonego przez znanego dziennikarza muzycznego. Pytania będą serwowane bez znieczulenia a niezbędne środki dezynfekujące duszę i ciało będą do dyspozycji w barze.
Każdy w klubie będzie się czuł jak gospodarz domówki a koncert gwiazdy wieczoru zakończy wspólnie wykonany z udziałem publiczności, wcześniej wybrany przebój. Sweet focie z imprezowiczami Hałsówki trafią do sieci i wtedy zacznie się kolejne życie tej balangi LIVE.

Nie bądź kanapowcem!

Kup bilet już teraz!

Więcej informacji i bilety: https://progresja.com/events/sanah/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!