Koncert Bon Jovi na dużym ekranie w Multikinie już w czerwcu!

Już 10 czerwca koncert jednego z najpopularniejszych zespołów rockowych na świecie zostanie wyemitowany na wielkich ekranach! Ekskluzywny, niepublikowany dotąd zapis koncertu Bon Jovi w New Jersey będzie transmitowany 10 czerwca w wybranych kinach sieci Multikino. To jedyny wieczór, w którym możesz przeżyć tak niezwykłe muzyczne emocje!

W ciągu znakomitej, trwającej ponad trzy dekady kariery grupa muzyczna Bon Jovi zdążyła zająć czołowe miejsce w panteonie największych zespołów rockowych. Ponad 130 milionów sprzedanych albumów, tysiące koncertów w ponad 50 krajach dla przeszło 35 milionów fanów i zyski z biletów przekraczające (tylko w ostatniej dekadzie!) miliard dolarów – to liczby, które potwierdzają uznanie publiczności na całym świecie.
Po odwołanych z powodu pandemii koronawirusa trasach koncertowych, legendarni wykonawcy zapragnęli dotrzeć do globalnej publiczności i dać przedsmak tego, co czeka nas po powrocie koncertów na żywo.

Bon Jovi to zespół, który znany jest z niezwykłej scenicznej energii i niesamowitych występów – czego widzowie będą mogli doświadczyć już w czerwcu! W trakcie koncertu, zarejestrowanego w Paramount Theater w stanie New Jersey, zespół zagrał swoje największe, ponadczasowe hity, takie jak” “You Give Love A Bad Name”, “It’s My Life”, “Wanted Dead Or Alive”, “Bad Medicine”, i – oczywiście – “Livin’ On A Prayer”. Ponadto grupa zaprezentowała nowe utwory z piętnastego, studyjnego albumu, który miał premierę w 2020 roku. To unikalna szansa, żeby przeżyć występ jednego z najwybitniejszych zespołów rockowych na świecie – na dużym ekranie, w bezpiecznych warunkach!

10 czerwca 2021 (czwartek) godzina 20:00

BILETY: w sprzedaży na stronie www.multikino.pl

KINA: Koncert będzie można obejrzeć w wybranych kinach sieci Multikino; Multikino Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Młociny (Cinema3D), Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze

BON JOVI FROM ENCORE NIGHTS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!