Taylor Swift odświeża „Wildest Dreams”

Fani chcą, Taylor Swift daje. Zainspirowana niespodziewaną popularnością piosenki „Wildest Dreams” na TikToku, amerykańska gwiazda przygotowała nową wersję singla z płyty „1989”.

Utwór stanowi kolejną odsłonę cyklu „Taylor’s Version”, w ramach którego artystka nagrywa autorskie wersje swoich płyt i piosenek. Choć w planach – na 19 listopada – jest odświeżona przez Taylor edycja albumu “Red” z 2012 roku, Swift postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom swych sympatyków i w pierwszej kolejności wypuścić numer „Wildest Dreams” (Taylor’s Version).

Widziałam, że „Wildest Dreams” trenduje na TikToku, więc pomyślałam, że powinniście dostać moją wersję – napisała na Twitterze.
Piosenka stała się popularna na platformie, gdyż fani Swift używają jej z nowym filtrem „slow zoom”.
Twórcami oryginalnego utworu byli Taylor, Shellback i Max Martin. Za brzmienie odpowiadali natomiast Shellback i Martin. Uaktualnioną wersję z Shellbackiem wyprodukował Christopher Rowe.
W sierpniu Ed Sheeran opublikował filmik ukazujący kulisy pracy nad nową, autorską wersją przeboju „Everything Has Changed”, który nagrał w duecie z Taylor. Odświeżona wersja płyty „Red” będzie drugim takim wydawnictwem, po tym, jak Swift odzyskała prawa autorskie do swych pięciu pierwszych płyt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *