Mroczny i poruszający klip Billie Eilish

Billie Eilish zaprezentowała klip do najnowszego singla „Male Fantasy”, który pochodzi z najnowszej, siedmiokrotnie nominowanej do Grammy płyty „Happier Than Ever”. Mocny, mroczny i poruszający teledysk Eilish sama wyreżyserowała i zmontowała.

W ubiegłym miesiącu Billie Eilish otrzymała 7 nominacji do Grammy. Zwycięzców poznamy 31 stycznia podczas gali, która odbędzie się w Los Angeles. Eilish jest najmłodszą artystką dwukrotnie nominowaną w głównych kategoriach – Nagranie roku, Album roku, Piosenka Roku, Najlepszy wokalny album pop oraz Najlepsze solowe popowe wykonanie.
Eilish została również nominowana za reżyserię teledysku „Happier Than Ever”. Ponadto, może otrzymać nagrodę w kategorii Najlepszy muzyczny film za „Happier Than Ever: A Love Letter To Los Angeles”.
Dobra passa Billie nie mija. W tym miesiącu razem z bratem Finneasem została nagrodzona przez „Variety” za piosenkę „No Time To Die” do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie. Za ten sam utwór rodzeństwo zostało wyróżnione podczas Hollywood Music In Media Awards.
Wydany w lipcu 2021 roku album „Happier Than Ever” zanotował rewelacyjny debiut na listach sprzedaży na całym świecie, także w Polsce. Płyta z miejsca trafiła na najwyższą pozycję zestawień w Polsce, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Niemczech, Francji, Włoszech, Belgii, Austrii, Danii, Holandii, Norwegii, Szwajcarii, Irlandii oraz Nowej Zelandii. W USA „Happier Than Ever” zanotowało najlepszy debiut winylowy od 30 lat.

Media o albumie „Happier Than Ever” Billie Eilish:
Billie stała się świadomą artystką, która bawi się dźwiękami i robi to w fenomenalny sposób – Onet Kultura
(Świetny) koniec wieńczy (udane) dzieło – można powiedzieć o tym nieoczywistym albumie – CGM.pl
Lepszego powrotu Eilish nie mogła sobie wymarzyć – Soundrive.pl
Tym – wyjątkowo minimalistycznym, stonowanym – materiałem Billie Eilish nadal zmienia popową narrację i odmawia podporządkowania się gatunkowym ideałom – newonce.net
Muzyczny geniusz i pełna wyobraźni artystka – Rolling Stone
Jedne z najbardziej dynamicznych, emocjonalnie złożonych i błyskotliwie wyprodukowanych piosenek w jej dotychczasowej karierze – Paste
Subtelny skok w głębiny psychiki i sekretów młodej kobiety – Billboard
Drugi album Billie Eilish jest ważny jako kulturalny fenomen i przesłanie kobiet z pokolenia Z – SLATE
W wieku 19 lat już jest legenda – USA Today
Wrażliwa i szczera. Eilish robi to, co Eilish robi najlepiej – USA Today
Zachwycający przykład inspirujących tekstów i brzmieniowej różnorodności – Nylon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!