Pierwszy singiel zwiastujący największą premierę NETFLIX tego roku!

Milan Records zaprasza do wysłuchania pierwszego singla do albumu The Witcher: Season 2 (Soundtrack from the Netflix Series) autorstwa JOSEPHA TRAPANESE. Posłuchaj “Power and Purpose”!

To pierwszy utwór z długo oczekiwanego, drugiego sezonu epickiego serialu fantasy wyprodukowanego przez Netflix. Pełny album ze ścieżką dźwiękową, który ukaże się  w piątek, 17 grudnia, zawiera kompozycje Trapanese, a także trzy dodatkowe utwory wokalne wykonywane przez aktora Joeya Bateya,  wcielającego się w rolę Jaskiera w serialu, a także wykonawcy viralowego hitu 1 sezonu “Toss A Coin To Your Witcher”. Twórcy nowego albumu pragną podążać drogą ogromnego sukcesu części pierwszej. Album uzyskał dotychczas prawie 300 milionów odtworzeń. Drugi sezon  Wiedźmina  zadebiutuje na Netflix w  piątek, 17 grudnia.

O WIEDŹMINIE
Oparty na bestsellerowej serii książek fantasy WIEDŹMIN  to epicka opowieść o losie i rodzinie. Opowieść o splecionych losach trzech osób w rozległym świecie Kontynentu, gdzie ludzie, elfy, wiedźmińcy, krasnoludy i walczą o przetrwanie i rozwój, a dobro i zło nie są łatwe do zidentyfikowania.
O WIEDŹMINIE  SEZON 2
Przekonany, że życie Yennefer zostało utracone w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii sprowadza księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, do swojego domu z dzieciństwa Kaer Morhen. Podczas gdy królowie Kontynentu, elfy, ludzie i demony dążą do supremacji poza jego murami, musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą posiada w środku.
O AUTORZE MUZYKI
Autorem muzyki do tego obrazu jest amerykański kompozytor muzyki filmowej, aranżer i producent Joseph Trapanese, którego miłość do muzyki klasycznej i elektronicznej rozkwitła już w najmłodszych latach. Pochodzący z Los Angeles, pracował jako aranżer z największymi gwiazdami muzyki popularnej, elektronicznej a nawet hip-hopowej m. in z:  Daft Pank, M83, Moby czy Kelly Clarkson. To właśnie dzięki współpracy na pograniczu różnych światów muzyki powstały ścieżki do filmów Tron: Legacy oraz Niepamięć.W 2013 roku, ścieżka dźwiękowa do filmu „Niepamięć” z Tomem Cruisem została nominowana w kategorii: „Odkrycie” roku podczas World Soundtrack Academy Awards w Ghent, w Belgii.  Jest zdobywcą nagrody Harold Arlen Film and Television Award, oraz odznaczony został pierwszą doroczną nagrodą Jerrego Goldsmitha, przyznawaną przez Universytet Kalifornijski.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/372920/e7530d1a7772621c3b42f8025df5f979.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!