ORANŻADA. Nowy singiel ‘Totalizator’ zapowiada album ‘Karma Tango’

Oranżada prezentuje drugi singiel, który zapowiada wydanie nowej płyty ‘Karma Tango‘ 24.02.2023.  Będziemy bardzo wdzięczni za publikację informacji.
Poza tym chciałbym już zapytać czy będziecie zainteresowani napisaniem recenzji?  Premiera niebawem, mogę podesłać płytę.

Piosenka ‘Totalizator‘ zapowiadająca płytę ‘Karma Tango‘ wydawaną przez Audio Cave 24.02.2023 wybawia nas od pytań w jakim kierunku podąża Oranżada. Ta płyta to jazda po wszystkich stylach i konceptach, jakie można na luzie i bez spiny sobie zmieszać bez oglądania się za siebie.
Zespół o utworze ‘Totalizator‘: “Ta piosenka jest o złym czasie, który biegnie ku końcowi. Kilka ostatnich lat “dziwnego święta” zła wypala się. To również piosenka o tym, jak wiatr zmian powoli i niezmiennie wbrew codziennym doniesieniom dmie i przynosi jak by nie było nowy lepszy świat.
Wydawcą płyty ‘Karma Tango’ jest Audio Cave
Oranżada w tym roku świętuje 20.lecie swojej drogi artystycznej. Jak lepiej uświetnić taką rocznicę niż wydaniem nowej studyjnej płyty? To przecież najlepszy znak że zespół jest żywym artystycznym organizmem i dopiero się rozkręca. Tak właśnie będzie na płycie ‘Karma Tango’, której wydanie zespół zapowiada na 24 lutego 2023 roku.
Oranżada to ewenement na scenie polskiego rocka. Zespół powstał w 2002 roku w Otwocku i od tamtego czasu przeszedł długą ścieżkę na scenie niezależnej. ‘Karma Tango’ to pierwszy od 10 lat album studyjny zespołu. Dziesięć nowych autorskich kompozycji Oranżady. Pięć po polsku i pięć po angielsku.
Pierwszym utworem zwiastującym ten album był singiel ‘Tyle Dróg’ (gościnnie Emily Bones z zespołu Tekla Goldman)
Na albumie ‘Karma Tango‘ ukuty przez zespół termin ‘psychodelicje’ będzie prowadzić słuchacza przez świat stworzony przez zespół, w którym jedyną pewną jest słońce, a nam każe się meandrować przez dziwne gęstwiny nowych technologii, finansów, gdzie jedyną opcją jest schować się na chwilę we własnej wyobraźni, lub w ramionach ukochanej osoby, a życie to nieustanna gonitwa za terminami i kupowaniem wciąż lepszego produktu.
W nagrywaniu płyty wzięły gościnnie udział: Emily Bones (Tekla Goldman) – wokalizy i Helena Perek – flet.
Oranżada to:
Robert Derlatka: gitara basowa i śpiew,
Michał Krysztofiak: gitara elektryczna i śpiew,
Maciej Łabudzki: pianino elektryczne, perkusja, flety
Artur Rzempołuch: perkusja.
Wydawca – Audiocave:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!