Maciej Meller koncert w Ostrowie Wielkopolskim

19 Maja tego roku, o godzinie 19, w Ostrowskim Centrum Kultury, odbędzie się koncert Macieja Mellera – Live After Zenith. Wydarzenie wyjątkowe, dotąd tylko raz, Maciej Meller wystąpił z solowym materiałem na żywo. Ostrów Wielkopolski będzie drugim koncertem Maćka w historii, w ramach projektu Live After Zenith. Na scenie sporo niespodzianek, wybitni muzycy, pod dowództwem Macieja Mellera stworzą niezapomniany spektakl.

Wyjątkowy koncert, wyjątkowe wydarzenie. Maciej Meller w przerwie między europejskimi trasami z Riverside
zatrzyma się na chwilę w Ostrowie Wielkopolskim! Zapraszamy na spektakl muzyczny – Live After Zenith! W ramach koncertu,  muzyk wraz z zespołem, wykona cały solowy materiał, przygotował również niespodzianki, które z całą pewnością ubarwią to wydarzenie. 19 maja  2023 roku, o godzinie 19:00, w Ostrowskim Centrum Kultury wystąpi Maciej Meller. Zapraszamy na to ekskluzywne spotkanie muzyczne, będące zwieńczeniem sukcesu solowej płyty artysty.
Na scenie poza Maciejem Mellerem zobaczymy muzyków, którzy brali udział w sesji „Zenith Acoustic”. MACIEJ MELLER: Od 1991do 2014 roku współtworzył zespół QUIDAM, z którym nagrał 6 płyt studyjnych i 4 koncertowe. Zespół ten zyskał renomę jednego z najważniejszych przedstawicieli nurtu rocka progresywnego, grając koncerty nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie, Stanach Zjednoczonych, Meksyku czy Brazylii. W latach 1998 – 2005 współpracował z Colinem Bassem z zespołu CAMEL, z którym zarejestrował 2 płyty studyjne i 2 koncertowe, a także zagrał trasy koncertowe promujące te wydawnictwa. Po zakończeniu działalności QUIDAM powołał projekt
MELLER-GOŁYŹNIAK-DUDA, który wydał 2 świetnie przyjęte płyty. Od 2017 roku był gitarzystą koncertowym zespołu RIVERSIDE, z którym w 2018 roku zarejestrował partie solowe na płytę „Wasteland”, która uzyskała status
złotej. W lutym 2020 roku został oficjalnie członkiem RIVERSIDE, nowy album zespołu „ID.Entity” ukazał się 20 stycznia 2023 roku i właśnie z europejskiej trasy promującej to wydawnictwo, Maciej Meller przybędzie do Ostrowa Wielkopolskiego!.
W 2020 roku ukazał się solowy debiut Macieja Mellera – „ZENITH”, a niecałe 2 lata po nim „ZENITH ACOUSTIC” – zupełnie nowe, świeże  spojrzenia na 6 kompozycji z debiutu. Obie płyty spotkały się ze znakomitym przyjęciem ze strony słuchaczy i branży muzycznej. W przygotowaniu jest już nowe wydawnictwo, które ukaże się w 2023 roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!