Ewa Farną i jej “Czeski Film”

Ewa Farna, polsko-czeska piosenkarka powraca z nowym singlem! “Czeski Film” jest już dostępny od dziś we wszystkich serwisach streamingowych.

Ewa jest z pochodzenia Polką. Artystka jako kilkuletnie dziecko brała udział w konkursach muzycznych. W wieku 10 lat wystąpiła z Marylą Rodowicz na jej koncercie. Następnie zadebiutowała na czeskim rynku, a w międzyczasie wygrała „Szansę na sukces” w odcinku poświęconym piosenkom autorstwa Jacka Cygana.

Po bardzo dobrze przyjętym latem br. singlu „Partner in crime”, przyszedł czas na muzyczną nowość od Ewy. Najnowszy utwór artystki nawiązuje do tego, jak wygląda jej życie.

“Frazeologia słów Czeski film mi się wydawała megazabawnym połączeniem w moim kontekście. Utwór tym razem powstaje tylko w języku polskim, co jest u mnie nie typowe wydając większość numerów w obu językach, natomiast jak sam tytuł wskazuje, trudno akurat taki myk przetłumaczyć na język czeski. Utwór powstał z świetnymi artystami Mery Spolsky oraz Kubą Karasiem z czego się bardzo cieszę, bo byłam bardzo ciekawa pracy z nimi i myślę, że szło bardzo gładko. Termin wydania utwór to lekkie przeniesienie letniego chillu z Pragi prosto do uszu polskich słuchaczy” –
– tak o utworze mówi Ewa Farna.
 
To utwór, który powstał w kooperacji z Mery Spolsky i Kubą Karasiem z The Dumplings.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!