Szeptem – nowy, jesienny utwór Magdy Adamek

Wokalistka i songwriterka Magda Adamek, która na stałe mieszka w Norwegii, proponuje nowy, nastrojowy, jesienny utwór „Szeptem”, do którego powstał również klimatyczny teledysk.

 

 

Od jakiegoś czasu z niecierpliwością czekaliśmy na kolejny singiel Magdy Adamek. Te oczekiwania zostały wynagrodzone pięknym i refleksyjnym utworem. A jak mówi o nim sama autorka? – “To piosenka trochę refleksyjna, można by powiedzieć – w jesiennym nastroju. Myślę, że idealnie wpisuje się ona w listopadowy czas, kiedy przychodzą do nas nasze “małe tęsknoty” i wspomnienia. To piosenka o trudnych tematach, takich jak śmierć, przemijanie, rozstanie, tęsknota. Ale jest to też piosenką o nadziei na spotkanie – po tej drugiej – lepszej stronie. Chciałabym, żeby ta piosenką była kropelką otuchy dla tych, którzy stracili w ten czy inny sposób swoich ukochanych. Aby dawała nadzieję“.

 

Okazuje się, że utwór ten powstał w smutnych okolicznościach. “Napisałam tą piosenkę po śmierci ukochanego chłopaka mojej przyjaciółki. Jego nagła śmierć bardzo dotknęła nas wszystkich. Ale w tej piosence jest światełko nadziei, które chciałam jej dać. Nadziei, że kiedyś znowu się spotkamy z tymi, których straciliśmy. I że miłość nie kończy się ze śmiercią, bo przecież nadal kochamy tych, których już nie możemy widzieć naszymi oczyma. Można powiedzieć, że to jest tak, jakby ktoś wyjechał do innego kraju, na drugi koniec świata – wtedy też nie widzimy go, ale nasza relacja i nasza miłość nadal istnieje. Podobnie, jeśli zrozumiemy, że kiedy ktoś odchodzi, to przecież nie przestaje istnieć – udaje się w inny wymiar, do którego i my kiedyś się udamy. Warto więc spojrzeć na “odchodzenie” z tej perspektywy, bo dzięki temu łatwiej jest poradzić sobie z bólem i tęsknotą – wyjaśnia Artystka.

Utwór promuje wideoklip. Mieliśmy ostatnio okazję oglądać i słyszeć Magdę ostatnio dużo w polskich mediach, a także na scenach podczas koncertów wraz z zespołem Pozytyvni. Podczas koncertów Magda z zespołem prezentują jej utwory w dynamicznych, rockowych wersjach. Śledźcie jej poczynania na social media, zwłaszcza, że zapowiadają się już kolejne premiery.

 

 

FB https://www.facebook.com/magdaadamekmusic

Instagram https://www.instagram.com/magda_adamek_music/

You Tube: https://www.youtube.com/channel/UC9PDyKfn8DgyHBRtlajYcfQ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!