Mando Diao wystąpi na dwóch koncertach w Polsce!

Podczas trasy promującej jedynasty album studyjny Boblikov’s Magical World, Mando Diao zrobi dwa koncertowe przystanki w Polsce. Szwedzka grupa najpierw zagości 24 listopada w warszawskiej Proximie, a 25 listopada porwie do tańca wszystkich w krakowskim Kwadracie!

Mando Diao od zawsze byli wolnymi duchami. Zawsze szli własną drogą, sprzeciwiali się autorytetom i cieszyli się hedonistyczną stroną życia, co przyczyniło się do udanej i muzycznie bogatej kariery zespołu, która w tym roku obchodzi swoje 20-lecie. Postać Boblikova, symbol nowego studyjnego albumu Mando Diao “Boblikov’s Magical World”, reprezentuje osobowość, którą nosimy w sobie i która lubi odwracać rzeczy do góry nogami – mały diabeł na naszych ramionach. Nie jest on zły; po prostu szuka przewagi i manipuluje rzeczami na swoją korzyść. Jako mózg operacji, zwykle nie jest on w centrum uwagi. Ta anonimowość daje mu poczucie bezpieczeństwa i szacunku, nawet jeśli jest zaangażowany w niektóre podejrzane działania.
Więcej informacji na www.LiveNation.pl

Brzmienie Mando Diao łączy w sobie garażowy rock oraz dalarna indie – gatunek będący mieszanką tradycyjnej szwedzkiej muzyki folkowej i współczesnego indie rocka. Gatunek, wywodzący się z regionu Szwecji, z którego pochodzi zespół, charakteryzuje wykorzystanie tradycyjnych instrumentów, takich jak skrzypce, akordeon czy szwedzka harfa klawiszowa. W składzie rockowego kwartetu obecnie grają: Björn Dixgård (wokal, gitara), Carl-Johan Fogelklou (bas), Daniel Haglund (klawisze) i Patrik Heinkipieti (perkusja).

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę 19 kwietnia o godzinie 11:00
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 20 kwietnia o godzinie 11:00

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!