Cheap Tobacco w zaskakującym nowym utworze ,,Bez słów”

Zespół Cheap Tobacco podąża własną, niezależną muzyczną ścieżką, unikając kompromisów brzmieniowych, konsekwentnie realizując swoją wizję tworzenia muzyki. Wymykają się schematom, łącząc niekiedy skrajne gatunki muzyczne w całość. Charyzmatyczna wokalistka i zawsze szukający świeżych dźwięków muzycy z Cheap Tobacco to ogniste połączenie nieokiełznanej energii i melodyjnych piosenek. Właśnie taki jest najnowszy utwór zespołu – ,,Bez słów”.

,,Singiel Bez Słów to opowieść o relacji, o przyjaźni takiej, która rozumie się bez słów. O pełnym połączeniu i głębokim zrozumieniu, które czasem przychodzi do nas z zupełnie niespodziewanej strony. Można je nawiązać z zupełnie obcą osobą. Obcą ale tak jakby z tej samej planety. I to jest piękne. Nawet jeśli każdy później idzie w swoją stronę, to waga tego spotkania zostaje z nami. 

Jak to jest spotkać zupełnie obcego człowieka i zostać zrozumianym na tak głębokim poziomie, i rozumieć, ponad cielesnością, ponad fizycznością. A co jeśli wszyscy możemy być tak połączeni?  A co jeśli jesteśmy?” – Tak o singlu opowiada Natalia Kwiatkowska.

Cheap Tobacco – Energia, autentyczność i odważne balansowanie pomiędzy gitarowym, vintage’owym brzmieniem a taneczną i transową współczesną elektroniką. To wszystko połączone z elektryzującym i charyzmatycznym głosem dziewczyny z Bieszczad.

Ich album “Zobaczmy siebie” znalazł się na liście OLIS (lista 50 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce!) to muzyka na najwyższym poziomie z niesamowitą dawką energii!

Frontmanką zespołu jest Natalia Kwiatkowska – czterokrotnie wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce oraz trzykrotnie dostała nominację do “Wokalistki Rocku Antyradia”.

Zespół za album SZUM zdobył nominację do nagrody Fryderyk 2019.

LINKI:

Single promujące poprzedni album:

Cheap Tobacco – Jestem sama

Cheap Tobacco – Tańcz Tańcz

Cheap Tobacco – Zobaczmy Siebie

Cheap Tobacco  – Nie Bój Się (Official Video)

Live sesja

CHEAP TOBACCO – Więcej chcę (Live) Black Kiss Records 2023

CHEAP TOBACCO – WOJNA (Live session from Black Kiss Records) (2023)

CHEAP TOBACCO – Co Zrobić z Tą Miłością? (Live Session) (Black Kiss Records)

CHEAP TOBACCO – THUNDER – LIVE – STOBNO RECORDS

Live z koncertu

Cheap Tobacco – War @SzimplaROCKS

SOCIAL MEDIA:

Facebook – https://www.facebook.com/cheaptobaccoband

Instagram – https://www.instagram.com/cheaptobaccoband/

Spotify – https://open.spotify.com/artist/15kkqvIcypRQGUiE17Shej

Tik Tok –https://www.tiktok.com/@itscheaptobacco

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!