Bow Anderson czaruje w nowym singlu „Island”

Bow Anderson, o której Elton John powiedział: „Ta dziewczyna może rozpalić cały Edynburg!”, prezentuje nowy singiel „Island”.

Po świetnie przyjętych singlach „Sweater” i „Heavy”, pochodząca ze Szkocji artystka prezentuje nowy, niezwykle chwytliwy singiel „Island”. To kolejny niezbity dowód na to, że Bow Anderson jest jedną z najciekawszych debiutujących wokalistek popowych z Wysp. Łącząc zamiłowanie do wczesnej twórczości Rihanny z dokonaniami diw klasycznego soulu z lat 60. Bow tworzy pop na najwyższym poziomie, od którego trudno się uwolnić. O piosence „Island” opowiada:

„Island” to utwór o przejmowaniu kontroli. Nabrałam wielu przykrych doświadczeń po wielu relacjach, ale w końcu nadchodzi taki moment, w którym w końcu dana osoba nie spędza ci już snu z powiek i jest to rewelacyjne uczucie. „Island” opowiada o poczuciu własnej wartości i o tym, że zasługujesz na najlepsze, bo jesteś diamentem.

Bow Anderson

Debiutancki singiel „Sweater” ma już ponad 5,5 mln streamów oraz znalazł się na playlistach Radio 1 i w audycji Eltona Johna w Beats 1, trafił też do Top 20 Spotify Viral Charts i Top 120 German Airplay chart.

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/280571/11ec38662a223edfaa338983f5b77769.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!